Bizim hikayemizi öğrenmek ister misiniz?

 

Roxxlen Büyük Beden Giyim Markası, büyük beden giyim sektöründe kadınların yaşadığı sorunları dinledi ve sorunlar karşısında ben ne yapabilirim ve en iyisini nasıl yapabilirim sorularını kendisine sorarak yenilikçi ve çözüm üretici bir yaklaşımı kendisine ilke edindi. 

 

Bu sorunların başında özgün ve kadınların istediği modellerin bulunmaması geliyordu. Büyük beden giyim sektöründe firmaların önerdiği ürünler ön plandadır, Roxxlen'de ise kadınların ne istediği, giyerken mutlu olduğu modeller ön plandadır. Roxxlen öneride bulunmak yerine kadınların önerilerilerini dinlemeyi tercih etti ve başarıya ulaştı. Modaya uygun farklı desen ve renklerde kıyafet bulmak zordu. Modayı yakından takip ederek farklı renk ve desenlerde kıyafet üretimine başladı. Her yaşa ve her zevke uygun yüzlerce modele kataloğunda yer verdi. Büyük beden giyim kadınlarının sevdiği kumaşlardan üretti bu kıyafetleri. Kumaş özelliklerinde likra bulunduruldu. Ergonomik yapıya sahip kıyafetler üretildi, çünkü biliyoruz ki rahat ve esnek kıyafetleri seviyorsunuz. Terletmeyen, tüy tutmayan ve ütü tutan kumaşlar özenle seçilerek hızlı bir üretime başlandı. 

 

Giymesini sevdiğiniz ama bulmakta zorlandığınız büyük beden bluz, büyük beden etek ve büyük beden pantolon, büyük beden gömlek kategorilerinde zengin modellere yer vererek sizin ihtiyaçlarınız dikkate alındı. Kendinizi rahat hissetmenizi sağlayan, vucüda uyan, hareket serbestliği sağlayan tasarım yöntemleri ve kalıplar kullanıldı. Giyildiğinde ince gösteren kıyafetler üretildi ve kadınların memnuniyeti kazanıldı. Kaliteye özen gösterilerek hazırlanan büyük beden kıyafetlerde en uygun fiyatla doğrudan size ulaşması sağlandı. En iyi fiyatta büyük beden giyim ürünlerini Roxxlen'de bulabilirsiniz. Roxxlen her dönemde büyük beden indirim, büyük beden kampanyaları planlayarak kendisine büyük bir takipçi kitlesi edinmeyi başardı.

 

 

 

 

Roxxlen kendi tarzını yaratmanın yolu.